Netgear APS1000W power supply unit 1000 W Silver
10 έως 30 ημέρες
Delivery
info
Δυνατότητα παραλαβής από το κατάστημα, κατόπιν ενημέρωσης στη διαθεσιμότητα.
map
Τρόποι πληρωμής
info
Η πληρωμή με αντικαταβολή δεν υποστηρίζεται.
Εγγύηση Zoro
NETGEAR APS1000W. Συνολική ισχύς: 1000 W. Ποσοστό MTBF: 1272908 h, Υποστηριζόμενα προϊόντα: RPS4000. Χρώμα προϊόντος: Άργυρος. Πλάτος: 86,4 mm, Βάθος:...
Βάθος
  • 207.56mm
Βάρος
  • 1030g
Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας
  • 0 - 50°C
Κωδικός εναρμονισμένου συστήματος (ΕΣ)
Όρια θερμοκρασίας αποθήκευσης
  • -45 - 85°C
Πλάτος
  • 86.36mm
Ποσοστό MTBF
  • 1272908h
Συνολική ισχύς
  • 1000W
Υποστηριζόμενα προϊόντα
  • RPS4000
Ύψος
  • 39.3mm