SBS TEKITCRC2U21AUL Ladegert fr Mobilgerte Auto Schwarz (TEKITCRC2U21AUL)
AA152978
2318
10 έως 30 ημέρες
Delivery
info
Δυνατότητα παραλαβής από το κατάστημα, κατόπιν ενημέρωσης στη διαθεσιμότητα.
map
Τρόποι πληρωμής
info
Η πληρωμή με αντικαταβολή δεν υποστηρίζεται.
Εγγύηση Zoro
SBS TEKITCRC2U21AUL. Τύπος φορτιστή: Αυτοκίνητο, Τύπος πηγής ρεύματος: Αναπτήρας πούρων, Συμβατότητα φορτιστή: Smartphone. Τάση εισόδου: 12/24 V, Τάση εξόδου (μέγιστη): 5 V. Πλήθος θυρών USB 2.0: 2. Μήκος καλωδίου: 1 m, Χρώμα προϊόντος: Μαύρος (Μαύρο)
Απόδοση
Τύπος φορτιστήAuto
Συμβατότητα φορτιστήSmartphone
Τύπος πηγής ρεύματοςCigar lighter
Πλήθος θυρών USB 2.02
Σχέδιο
Χρώμα προϊόντοςBlack
Μήκος καλωδίου1m
Διαχείρηση ενέργειας
Τάση εισόδου12/24V
Μέγιστη ισχύς12W
Τάση εξόδου (μέγιστη)5V
Θύρα 1 ρεύμα εξόδου2.1A
Θύρα 2 ρεύμα εξόδου1A
Πακέτα δεδομένων
Ποσότητα ανά συσκευασία1τεμάχια
Συμπεριλαμβάνονται καλώδιαUSB Type-C
Πλάτος συσκευασίας75mm
Βάθος συσκευασίας30mm
Ύψος συσκευασίας200mm
Βάρος πακέτου85g
Υλικοτεχνικά δεδομένα
Πλάτος κύριας συσκευασίας380mm
Μήκος κύριου χαρτοκιβωτίου450mm
Ύψος κύριας συσκευασίας240mm
Αρχικό βάρος χαρτοκιβωτίου5545g
Ποσότητα ανά κύριο χαρτοκιβώτιο48τεμάχια
Πλάτος χαρτοκιβωτίου αποστολής210mm
Ύψος χαρτοκιβωτίου αποστολής80mm
Βάρος χαρτοκιβωτίου αποστολής605g
Ποσότητα ανά κιβώτιο αποστολής6τεμάχια
Αρχικό βάρος χαρτοκιβωτίου
  • 5545g
Βάθος συσκευασίας
  • 30mm
Βάρος πακέτου
  • 85g
Βάρος χαρτοκιβωτίου αποστολής
  • 605g
Θύρα 1 ρεύμα εξόδου
  • 2.1A
Θύρα 2 ρεύμα εξόδου
  • 1A
Μέγιστη ισχύς
  • 12W
Μήκος καλωδίου
  • 1m
Μήκος κύριου χαρτοκιβωτίου
  • 450mm
Μήκος χαρτοκιβωτίου αποστολής
  • 200mm
Πλάτος κύριας συσκευασίας
  • 380mm
Πλάτος συσκευασίας
  • 75mm
Πλάτος χαρτοκιβωτίου αποστολής
  • 210mm
Πλήθος θυρών USB 2.0
  • 2
Ποσότητα ανά κιβώτιο αποστολής
  • 6τεμάχια
Ποσότητα ανά κύριο χαρτοκιβώτιο
  • 48τεμάχια
Ποσότητα ανά συσκευασία
Συμβατότητα φορτιστή
  • Smartphone
Συμπεριλαμβάνονται καλώδια
  • USB Type-C
Τάση εισόδου
  • 12/24V
Τάση εξόδου (μέγιστη)
  • 5V
Τύπος πηγής ρεύματος
  • Cigar lighter
Τύπος φορτιστή
  • Auto
Ύψος κύριας συσκευασίας
  • 240mm
Ύψος συσκευασίας
  • 200mm
Ύψος χαρτοκιβωτίου αποστολής
  • 80mm