Intellinet Transceiver Module Optical 10 Gigabit Fiber SFP+ 10GBase-LR (LC) Single-Mode Port 10km MSA Compliant Equivalent to Cisco SFP+10GB-LR Fibre Three Year Warranty

Κωδικός Zoro: 610738

Intellinet
Διαθεσιμότητα:

Παράδοση 4 έως 10 ημέρες


Intellinet Transceiver Module Optical 10 Gigabit Fiber SFP+ 10GBase-LR (LC) Single-Mode Port 10km MSA Compliant Equivalent to Cisco SFP+10GB-LR Fibre Three Year Warranty

Aν έχετε απορία για το πώς να αγοράσετε αυτό το προϊόν μπορείτε να διαβάσετε τον οδηγό βοήθειας.
Πληροφορίες σχετικά με τα 2 χρόνια εγγύησης zoro θα βρείτε εδώ

 141.20 Χωρίς ΦΠΑ  113.87 (Μόνο για ενδοκοινοτικές εταιρίες και φορείς που απαλλάσσονται του Φ.Π.Α.)

Παράδοση 4 έως 10 ημέρες

Intellinet Transceiver Module Optical 10 Gigabit Fiber SFP+ 10GBase-LR (LC) Single-Mode Port 10km MSA Compliant Equivalent to Cisco SFP+10GB-LR Fibre Three Year Warranty
Κωδικός προϊόντος: 610738 Κατηγορία: